Movies
Ratings
32
The Sound of MusicRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0