Movies
Ratings
1646
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0- Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0- Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Love & MercyRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 2.0- Small Things Like TheseRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0- Parallel NovelRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 1.0