Movies
Ratings
620
ArrivalRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
BorderRated ★ 5.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Psycho GoremanRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0