Movies
Ratings
68
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
室井慎次 敗れざる者Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Earth SymphonyRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Komaneko the Curious CatRated ★ 2.0
FantasiaRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Carl’s DateRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0