Movies
Ratings
331
The Divine FuryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0