Movies
Ratings
149
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0