Movies
Ratings
138
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0- Pretty CrazyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- Lead Me HomeRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5