Movies
Ratings
66
SilmidoRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0