Movies
Ratings
2183
The Equalizer 2Rated ★ 3.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.0
Enola HolmesRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5