Movies
Ratings
122
The DescendantsRated ★ 4.5
GyeongjuRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0