Movies
Ratings
317
Weathering With YouRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0