Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5