Movies
Ratings
27
SoulRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Being GoodRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Key of LifeRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0