Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
- Coup D'étatRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Playing With Fire in WaterRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0- The Electric StateRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5