Movies
Ratings
475
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Rules of the GameRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 5.0
An Elephant Sitting StillRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Camille ClaudelRated ★ 5.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 5.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0