Titles you rated
The DepartedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 5.0
ConcussionRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
White NightsRated ★ 4.0- Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.0
- Pororo, The Snow Fairy Village AdventureRated ★ 3.0

John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5