Titles you rated
- What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
- Jay KellyRated ★ 3.0
- When This Summer is OverRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Turin HorseRated ★ 3.5- a Wild RoomerRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0