Movies
Ratings
427
American HustleRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0- MicrohabitatRated ★ 3.5
- Kimchi WarriorRated ★ 0.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5- The House of UsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5