Series
Ratings
260- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5- Kingdom Season 6Rated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- A Solo Lady's Recommendations Season 5Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Anne ShirleyRated ★ 4.0
Kingdom Season 5Rated ★ 4.0- Tokyo Hinkon Joshi.Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5- Ryojin no OnoRated ★ 4.0