Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
(Ab)normal DesireRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- The Rat CatcherRated ★ 3.0
Okiku and the WorldRated ★ 4.0
Waiting for the MoonRated ★ 0.5
SakuranRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 1.0- Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0- The CollectorRated ★ 3.0
- By the StreamRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
No Ho e, NagareruRated ★ 5.0- Thank You for Your CinemaRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.5