Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The VoicesRated ★ 3.0
Death WishRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
KinRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5