Movies
Ratings
664
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Leave the World BehindRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5- HungerRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5