Movies
Ratings
489
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0- Life of Hae-oakRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0