Movies
Ratings
75
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5- More than FamilyRated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5- SeaspiracyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0