Movies
Ratings
991
Moving OnRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
MemoriaRated ★ 5.0- Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 5.0
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Bi-kwangRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
After YangRated ★ 5.0
Armageddon TimeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Tropical MaladyRated ★ 4.0