Movies
Ratings
589
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Third Way of LoveRated ★ 3.0- William & KateRated ★ 1.0
Daytime Shooting StarRated ★ 2.5
My TeacherRated ★ 5.0