Movies
Ratings
112
Your Name.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0