Movies
Ratings
28
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5