Movies
Ratings
287
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Oshi no Ko -The Final Act-Rated ★ 3.0
Please Excuse My Younger BrothersRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5