Movies
Ratings
32
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 0.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0