Movies
Ratings
64
American BeautyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
PietaRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My FatherRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0