Movies
Ratings
586
FrankensteinRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 2.5
- WonderlandRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0