Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5