Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0