Movies
Ratings
1627- The PlotRated ★ 2.0

Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 1.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0- Believer 2Rated ★ 1.0

The ChildeRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.5- Extraction 2Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0