Movies
Ratings
695
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 1.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- MaterialistsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.5
The PromRated ★ 1.5