Movies
Ratings
307- Continental ’25Rated ★ 4.0
- Van GoghRated ★ 3.5
- I'm Going HomeRated ★ 4.5
The IdiotsRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 0.5
Hour of the WolfRated ★ 3.5- Dekalog: TwoRated ★ 3.5
- AnxietyRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 4.0
The PornographersRated ★ 5.0- Black GirlRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Winter LightRated ★ 3.5
The Mother and the WhoreRated ★ 3.0
The Nights of CabiriaRated ★ 4.0
RopeRated ★ 3.5- My CaseRated ★ 4.0
And Your Bird Can SingRated ★ 3.5