Movies
Ratings
131
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 2.5
Shades of the HeartRated ★ 3.0- NonnasRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.0- Love UntangledRated ★ 3.0

Fallen LeavesRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5