Movies
Ratings
1020
ConclaveRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Tale of CinemaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5