Movies
Ratings
53
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5