Titles you rated
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0