Titles you rated
- A Pear Tree in the Star VillageRated ★ 2.5
- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- WaterdropRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Letters UnreelingRated ★ 2.0
- May and JuneRated ★ 2.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
- Our Sweet Days of YouthRated ★ 2.5
- Dauren's WeddingRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.5