Movies
Ratings
272
HerRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
1917Rated ★ 1.5
CocoRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
RoomRated ★ 2.5