Movies
Ratings
35
BarbieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Mr. Vampire 2Rated ★ 2.5
Vampire Vs VampireRated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
CircleRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5