Movies
Ratings
129
InterstellarRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Microbe & GasolineRated ★ 5.0- Dear DolphinRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Love & MercyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0