Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.0
West Side StoryRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 3.5
A Fantastic Fear of EverythingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5- Project PowerRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 2.5- Come TogetherRated ★ 3.0