Movies
Ratings
1099
Captain MarvelRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.5