Movies
Ratings
923
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- Good NewsRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0- The Electric StateRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5- CobwebRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0- Leave a Message after BeepRated ★ 3.0