Movies
Ratings
1090
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
Shin GodzillaRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0- CargoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0