Movies
Ratings
119
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
- LobbyRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5